top of page
hakkımızda-banner-sayfası.png
Eroğlu römork semi trailer
call-center-beyaz.png

0 312 385 46 89

  • Facebook - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember

Hakkımızda

       Firmamız 1972 yılında Mehmet EROĞLU tarafından Eroğlu Oto Makas adıyla Ostim Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Ana faaliyet alanı şase makas olan firma 20 yılı aşkın zamandır römork imalatı yapmaktadır.   İkinci̇ neslin gelmesiyle römork işini̇ diğerlerinden ayırıp bugün Saray-Kazan bölgesinde 10.000 metrekare kapalı alan içinde üretim yapmaktadır. Makine parkurunda, tozaltı şase kaynak makinesi, 8 metre kesim ve   büküm tezgahı, 18 metre cnc plazma ve diğerleri̇  gelmektedir. Bugüne kadar 15 farklı tip onay belgesi̇ almıştır ve bu süreç hale devam etmektedir. Firmamızın birçok temsilciliği̇ bulunmaktadır. Ayrıca minik tır projesinde ve polis çelik duvarı projelerinde dünyada ilk olmuştur. Geçmişten gelen birikimi̇ geleceğe aktarmaya devam edecektir.

 

Üretimlerimiz , Low Bed , Semi Treyler , Konteyner Taşıma Dorsesi , Araç Taşıma Dorsesi , Strafor Taşıma Römorku , Araç Taşıma Römorku , Tiny House Şasesi , Karavan Şasesi , Jeneratör Römorku , Işık Kulesi , Kapaklı Dorse , Askeri Römork , Forklift Taşıma Römorku , Silindir Taşıma Römorku , Mini Tır , Tip Onay Belgeli Her Tür Amaca Uygun Römorklar . Konteyner Römorku , Atv Römorku , Motorsiklet Römorku , Otoyol İşaret Römorku , Kapalı Kasa Römorklar , Açık Kasa Römorklar , Sal Kasa Römorklar , Tek Dingil ve Çift Dingil Römorklar , Kamyon Römorkları Vardır.

iki dingilli lowbed

üç dingilli lowbed

araç taşıma dorsesi

araç taşıma römorku

sal dorse

kapaklı dorse

tenteli dorse

yarı römork

midilli dorse

tank taşıyıcı lowbed

trafo taşıyıcı

jeneratör römorku

strafor römorku

askeri römork

konteyner taşıma dorsesi

prefabrik ev römorku

karavan

karavan şasesi

römork yedek parça

minik tır

mini tır

ışık kulesi

at römorku

kamyon römorku

atv taşıma römorku

döner dingilli römork

tam römork

 

 

car transporter semi trailer

low bed

container carry trailer

semi trailer

truck trailer

generator trailer

nato military trailer

light tower

car transporter trailer

car carrier semi trailer

tank carrier low bed

box trailer

open top trailer

tent trailer

2 3 4 5 6 axles lowbed

full trailer

box body semi trailer

 

turntable traile

turntable lowbed

Fabrikamız

Saray-Kazan bölgesinde 10.000 metrekare kapalı alan içinde üretim yapmaktadır. Makine parkurunda, tozaltı şase kaynak makinesi, 8 metre kesim ve büküm tezgâhı, 18 metre cnc plazma ve diğerleri̇ gelmektedir. Bugüne kadar 15 farklı tip onay belgesi̇ almıştır ve bu süreç hale devam etmektedir

bottom of page